در کنار ما

بیشتر درباره ما بدانید

 

فروشگاه Babykala سال ۱۳۸۵ و با هدف ارائه محصولات باکیفیت به فرزندان ایران زمین راه اندازی شد و از همان آغاز سعی کرد با ارائه کالاهایی بی‌همتا و با قیمت‌هایی مناسب، بازار محصولات کودک در کشور را متحول کند که به لطف خدا در این زمینه توانسته ایم ذائقه ایرانی را تأمین و مشتریان را مسرور گردانیم.

در ابتدای سال جاری نیز فروشگاه اینترنتی Babykala راه اندازی شد تا محصولات مرتبط با سیسمونی نوزاد از قبیل شیشه شیر ، گهواره ، پستانک ، کالسکه و کریر و پوشاک نوزاد و کودک، بصورت مستقیم به دست مصرف کنندگان عزیز در سرتاسر کشور برسد.

حالا که ۹ سال از خدمت صادقانه ما در این راه می گذرد، امیدواریم که بتوانیم در ادامه بهترین ها را برای شما و فرزندانتان در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت و درحالیکه کمترین زمان را برای انتخاب خود صرف می کنید در اختیارتان قرار دهیم.

تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی Babykala نیز هر زمان و هر مکان آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان است تا با رعایت حقوق مصرف کنندگان بتوانیم بیش از گذشته، قدردان احترام و انتخاب شما باشیم.

حمل و نقل سریع

محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی Babykala به مشتریان تهرانی در همان روز و به مشتریان شهرستانی پس از ۱ الی ۲ روز تحویل داده می شود

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما می توانید در هر ساعتی از روز از خدمات فروشگاه اینترنتی Babykala بهره مند گردید

ارائه محصولات بی نظیر

فروشگاه اینترنتی Babykala عرضه کننده محصولات اورجینال و با کیفیت

اطلاعات تماس